Göz Kapağı Estetiği Mi? Endoskopik Kaş Kaldırma Ameliyatı Mı?

Yüz GermeKaşların düşüklüğü nedeniyle başvuran bazı kişilere göz kapağı estetiği ameliyatı yada yorgun bakışlar şikayeti ile gelen bazı kişilere de endoskopik kaş kaldırma ameliyatı önerilmektedir.

Düşük kaşlar yaşa bağlı olarak yıllar içinde ortaya çıkan bir cilt deformasyonu olmakla birlikte bazı kişilerde kaşlar doğuştan düşük olması da mümkündür. Yüze daha genç canlı ve feminen bir görünüm kazandırmak için en çok uygulanan operasyonlardan biri de endoskopik kaş kaldırma ameliyatıdır. Endoskopik cerrahi yöntemiyle yapılan kaş kaldırma ameliyatı sonrası ciltte görünür bir kesi izi kalmayacağı için genç yaşlarda yüzü şekillendirme ameliyatı olarak da uygulanabilir.

Ayrıca kliniğimize başvuran pekçok hastamız yorgun bakışlarından şikayet etmektedir. Bu duruma genellikle gözkapaklarının düşüklüğü neden olmakla birlikte çoğu zaman aynı anda kaş kaldırma ameliyatı da önerilmektedir.

Gözkapağı estetiği
Endoskopik kaş kaldırma

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.