Vücudunuza En Uygun Meme Protezi Hangisidir?

Meme DikleştirmeEn gelişmiş silikon meme protezleri, kişinin vücut yapısına göre gözyaşı damlası veya yuvarlak formlu protezler… Kişinin boyuna kilosuna omuz ve sırt genişliğine göre protez büyüklüğüne karar verilir.

Göğüs büyütme ameliyatlarında kullanılacak silikon göğüs protezlerinin biçimleri ve ölçüleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişinin boyuna, kilosuna, omuz ve sırt genişliğine göre doktorunuz size uygun kullanılabilecek en büyük ve en küçük beden ölçüsünü söyleyecektir.

Kullanılacak protezin ölçüsünün yanısıra biçimleri de farklılıklar göstermektedir. Silikon göğüs protezleri yuvarlak ve gözyaşı damlası şeklinde olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Meme dokusu çok az olan yada çok zayıf kişilerde kas altına konulacak protezler için genelikle damla şeklindeki protezler tercih edilmektedir Bir miktar meme hacmi olan kişilerde ise yuvarlak formlu silikon göğüs protezleri önerilmekte protezler cilt altına konulmaktadır.

Göğüs büyütme ameliyatı hakkında genel bilgiler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.